Before the event
  • day
  • hours
  • minutes

VIP Ternopil

Istanbul
Profilo cultural center main stage
24
december
2022
saturday, 19:00

Зустрічай Туреччина!


Одна з найкращих гумористичних команд України, неодноразові переможці «Розсміши коміка», півфіналісти 1-го , та срібні призери 2-го сезонів Ліги сміху, переможці Літнього кубку Ліги Сміху 2016 у Юрмалі, актори і автори скетчкому «Країна У» та сіткому «Одного разу під Полтавою», серіалу «Готель Галіція» - команда VIP Тернопіль із власним камеді шоу!


Дві години сміху та прекрасний настій на довгий час -гарантовано!


Команда створена 2008 року в Тернополі. Найбільше команда відзначилася у Вищій українській лізі КВН. Там вони брали участь у двох сезонах. Вперше більша частина України дізналася про команду у 2009. В цьому році вони взяли участь у ВУЛ під назвою «Вар'яти».В 1/4 фіналу команда поступилася лише Збірній Блондинок України з Харкова. Пізніше у півфіналі команді вдалося вибороти четверте місце із шести команд. Цей результат не дав можливостя команді пройти далі. У 2010 команда змінила назву на «V.I.P». Та й у цьому сезоні вони дійшли лише до півфіналу. Найбільш запам'ятався глядачам номер «Мамині синочки» на мотив «Татусеві доньки». 


Учасники команди «V.I.P» Тетяна Песик та Віктор Гевко виграли 50 тисяч гривень на шоу Розсміши коміка. Трохи згодом дует узяв участь у спец-випуску шоу, де заробив вже 100 тисяч.


Одного гумору замало. Ще ви заспіваєте з акторами разом улюбленні пісні ВІА “Кіпʼяток” ну і потанцюєте? Адже сидіти під їх хіти неможливо


24 грудня  - Стамбул “Profilo Kültür Center” 

25 грудня - Анталія “Türkan Şoray Kültür Merkezi”

27 грудня - Аланья “Kültür Merkezi”

VIP Тернопіль камеді шоу!