Anime Sympho Show
Etkinlik gününe kalan süre:
  • günler
  • saatler
  • dakika

Anime Sympho Show

İstanbul
TIM Show Center
30
aralık
2023
cumartesi, 20:00
‘Konnichiwa’ Herkese Japon animasyonu, kültürü ve elbette müziği sevenlere hoş geldiniz! 38 SAMURAI Orkestrası sizi gerçekten harika bir müzikal maceraya davet ediyor. "Anime Sympho-Show" 2023-2024 Avrupa turunun bir parçası olarak gerçekleştirilecek.


Hayao Miyazaki'nin klasik başyapıtlarından Tetsuro Araki'nin mistik karakterlerine kadar…


En ünlü anime dizilerinden 20'den fazla film müziği, akşamınızın kültürel alanını dolduracak ve gerçek bir zevk verecektir.

Attack On Titan, Naruto, Hoshi no Ko, Suzume, Dragon Ball, Neon Genesis Evangelion, One Piece, One Punch Man, Death Note, Bleach, Howl's Moving Castle, Kovboy Bebop, Beestars, Aragon to, Demon Slayer, Tokyo Ghoul, Nana ve diğer eşit derecede güzel animelardan müzik sizi bekliyor.

Bu, adanmışların çılgınlığına kadar 38 sanatçı


Bu yeni senfoni geçişi. Avrupalı izleyicilere ünlü "Lords of the Sound" orkestrasının temelinde genç, hırslı müzisyenler tarafından yaratılmıştır.

Sürücü, genç kalplerin enerjisi, canlı ses ve görsel gösteri bu konseri hayatınızın en önemli olaylarından biri haline getirecek!


Showa  katılacaklar:

- orkestra müzisyenleri;

- rock band;

- koro;

ayrıca mega yetenekli, patlayıcı ve büyüleyici solistlerin yanı sıra Miyoko, Yasya ve Elias.


Bizimle aynı dalga boyunda olun, bize gülümsemelerinizi verin ve gerçek duygularınızın tezahüründen çekinmeyin! Her şey bizimle yapılabilir!

Yükselen Güneşin Ülkesinin zamanı yaklaşıyor! Gerçek samurayların en havalı "Anime Sympho-Show" konserine katılma şansınızı kaçırmayın!