LORDS OF THE SOUND "THE MUSIC OF HANS ZIMMER"
Olay başlamadan önce:
  • günler
  • saatlar
  • dakika

LORDS OF THE SOUND "THE MUSIC OF HANS ZIMMER"

1 hafta, 3 olaylar
tam program
geliyorum!
10
Eylül
-
13
Eylül
İzmir, İstanbul, Bursa
1 - 1990 TL bilet almak

Ünlü senfoni orkestrası "Lord of the Sound", zamanımızın müzik dehası Hans Zimmer'in en ünlü bestelerini kapsayan "Hans Zimmer'in Müziği" adlı müzik programını sunuyor!


"Hans Zimmer'in Müziği", bir senfoni orkestrasının performansıyla sinematik başyapıtların olağanüstü atmosferini sahneye taşıyan eşsiz sesler dünyasına heyecan verici bir yolculuktur.


Hans Zimmer, çağdaş film müziklerinin en etkili ve önde gelen yaratıcılarından biridir. Kendisini epik bir müzik ustası olarak kurdu ve sayısız küresel gişe rekorları kıran film için unutulmaz müzik eşlikleri hazırladı.


"Hans Zimmer'in Müziği" programında "Dune", "Spider-Man 2", "The Dark Knight", "Interstellar", "Gravity", "Sherlock Holmes", "Angels & Demons", "The Da Vinci Code", "Pearl Harbor", "Gladiator", "Mission: Impossible", "Inception", "Pirates of the Caribbean", "Spirit", "Wonder Woman", "Madagascar", "The Lion King", and "007: No Time to Die".


Hans Zimmer'in müziği çağdaş film endüstrisinde özel bir yere sahip, bizi sinematik olayların kalbine taşıyor ve ilk notadan itibaren canlı duygular uyandırıyor. Unutulmaz izlenimler vaat eden bu müzikal yolculukta sizleri de aramıza katılmaya davet ediyoruz!


Konserde "Lord of the Sound" orkestrasından müzisyenler yer alıyor.

Şef: Shahrokh Fathizadeh

Solist: Yaroslava Taran

bilet almak
  • aracılar
    olmadan satın alma
  • Biletin orijinalliğinin
    % 100 garantisi

tam program

İzmir

10
Eylül
1
Eylül
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi
690 - 1890 TL
20:00

Bursa

11
Eylül
1
Eylül
Merinos Kongre Kültür Merkezi
1 - 1790 TL
20:00

İstanbul

13
Eylül
1
Eylül
TIM Show Center
1 - 1990 TL
20:00