ROCK SYMPHO SHOW 2023 PRIME ORCHESTRA
Etkinlik gününe kalan süre:
  • günler
  • saatler
  • dakika

ROCK SYMPHO SHOW 2023 PRIME ORCHESTRA

İstanbul
TIM Show Center
12
aralık
2023
salı, 20:00

ROCK SYMPHO SHOW 2023

Bu müzikal şov tam bir sansasyon.  Duyguların notalar ile akışının etkisi çılgın bir enerjiye dönüşüyor.

ROCK SYMPHO SHOW 2023 programı: 20. ve 21. yüzyılın efsanevi rock hitlerinin, yenilikçi crossover-orkestra yaklaşımı ile PRIME ORCHESTRA tarafından yeniden yorumlanması!

ROCK SYMPHO SHOW programı gerçek bir devrim haline geldi ve Avrupa'nın tüm ülkelerinde büyük bir coşku fırtınasına neden oldu. Çok sayıda röportaj, yayın, TV hikayesi şu soruya ilgiyi artırdı: Modern bir orkestra nasıl olmalı? PRİME ORCHESTRA konserlerine gitmiş olan herkes bu sorunun cevabını biliyor!

ROCK SYMPHO SHOW 2023'ün yeni programı, 35 müzisyen ve vokalistin sahnede ürettiği 2 saatlik saf müzikal adrenalinden oluşuyor! Bu yeni ve ışıltılı gösteri, etkileyici vokalistler, yeni müzik deneyleri ve elbette Prime Orchestra'nın ayırt edici özelliği haline gelmiş olan sevilen besteleri ile birlikte sunuluyor.

PRIME ORCHESTRA fenomeni, 2014 yılında yepyeni Ukrayna müziği dalgasıyla birlikte konser salonlarına sıçradı. Yenilikçi ve sürükleyici crossover orkestra bir niş yarattı ve Sympho Show programlarının lideri haline geldi. Dünya hitlerinin ve film müziklerinin yeniden yorumlanmasıyla ortaya çıkarılan cover ve mash-up ları - işte bu PRIME ORCHESTRA'nın temel özelliği.

Orkestra olağanüstü derecede şık görünüyor. Işık gösterisi ve özel efektler seyirciyi en sevilen THE PRODIGY, NIRVANA, THE BEATLES, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE vb. şarkıların sesleriyle ısıtıyor.

Orkestra şefinin seyirciyle olan etkileşimi kolaylıkla yeni bir senfoni türü "stand up" olarak adlandırılabilir. Tek kelime olmadan yapılan iletişim, izleyiciyi coşkuya sürüklüyor.

Bu eğlenceli ve keyifli sunumun arkasında tüm PRIME ORCHESTRA ekibinin muazzam çalışması ve profesyonelliği yatıyor.21. yüzyılın orkestrasının bileşimi klasik olandan çok uzak: artık bir rock grubu, vokalistler, bir koro grubu, yaylı çalgılar, üflemeli çalgılar ve perküsyon grupları ve hatta canlı DJ ses efektleri - hepsi bir arada.

Sonuç olarak: 9 yıl boyunca - 20 farklı program ile Avrupa kıtasında ve hatta ötesinde, dopdolu salonlarda gerçekleştirilen binden fazla konser.