Etkinlik gününe kalan süre:
  • günler
  • saatler
  • dakika

THE HARDKISS. İstanbul'da bir dizi Save Childhood yardım konseri

İstanbul
JJ Arena
29
ekim
2022
cumartesi, 19:00

THE HARDKISS grubunun katılımıyla Ukraynalı çocukları desteklemeye amaçlı Save Childhood (Çocukluğu kurtar) hayırseverlik konserlerin bir dizisi Türkiye'de yer alacak

 

Childhood Without War (Savaşsız Çocukluk) hayırseverlik projesi ile birlikte Atlas adlı Ukrayna müzik festivali, Save Childhood (Çocukluğu kurtar) hayırseverlik konserlerin bir dizisini Türkiye'de düzenliyorlar. Projenin amacı, Ukrayna'daki savaşta zarar gören çocuklara yardım etmektir. İlk konserler, Ukraynalı THE HARDKISS grubunun katılımıyla 27 Ekim Antalya'da, 29 Ekim İstanbul'da, 30 Ekim İzmir'de yer alacaklar. Konserlerde alınan tüm gelirler, Childhood Without War projesine bağışlanacak.

 

Atlas, “Farklı farklı Ukraynalı şarkıcının katılımıyla her ay üçer toplam 9 konser düzenlemeyi planlıyoruz. Festivalimizin arkadaşları THE HARDKISS, bu projeyi açacaklar ki onlara içtenlikle minnettarız. Bunun gibi projeler, ekibimizin gelişmesine, en iyi yapabildiklerimizi yapmamıza ve ihtiyaç olanlara yardımcı olmamıza yelken açarlar. Bu proje çerçevesinde biz, Ukrayna'nın tehlikeli bölgelerinden Türkiye'ye tahliye edilen yetim çocuklarına yardım ediyoruz.” diye bir açıklamada bulunur.

 

Childhood Without War (Savaşsız Çocukluk), yetim çocuklarını, ebeveyn bakımından yoksun çocukları ve zor yaşam koşullarında bulunan çocukları Ukrayna'nın tehlikeli bölgelerinden Türkiye'ye tahliye edip rahat yaşamaları için her şeyle sağlanmaya amaçlı Ukrayna hayırseverli projesidir. Bir çocuğun bir günlük Türkiye'de kalması 12 Euro, tahliyesi ise 180 Euro tutar.

  

Proje sitesi: https://savechildhood.com.ua/

Instagram: https://www.instagram.com/savechildhoodua/

Facebook: https://www.facebook.com/savechildhoodua/

Childhood Without War (Savaşsız Çocukluk) Sitesi: https://uakids.com.ua/

 THE HARDKISS, Kyivli (Ukraynalı) bağımsız müzik grubu. 2011 yılında kuruldu. The HARDKISS'in her şarkısının bestesi ve sözleri, grubun kurucular Yuliia Sanina ve Valerii Bebko'ya aittir. The HARDKISS, ilk bakışta karışımı edilemez, ağır aranjmanlar, melodik müzik partileri, derin alamlı sözler ve Yuliia Sanina'nın soul vokalı gibi şeylerin karışımıdır. The HARDKISS sadece canlı performans değil nefes kesici konser şovlarını veriyor.

 Site: https://thehardkiss.com

Facebook: https://www.facebook.com/THEHARDKISS

Instagram: https://www.instagram.com/the_hardkiss

YouTube: https://youtube.com/user/THEHARDKISS

Atlas festivali, geleneksel olarak Kyiv'de (Ukrayna) yer alan Doğu Avrupa'nın en büyük müzik festivalidir. 2015 yılından beri ona The Prodigy, The Chemical Brothers, Martin Garrix, Liam Gallagher, Placebo, Kasabian, LP, Tom Odell, John Newman, Three Days Grace gibi ve daha çok ünlü şarkıcı katıldı.

 Site: https://atlasfestival.com/

Instagram: https://www.instagram.com/atlasweekend/

Facebook: https://www.facebook.com/atlas.festival.ua/