Etkinlik gününe kalan süre:
  • günler
  • saatler
  • dakika

HOGWART'S HOLIDAYS Tiyatro

Bursa
Merinos AKKM - ORHANGAZİ SALONU
26
Şubat
2024
pazartesi, 20:00
Buz pistinde tiyatro gösterisi «Hogwart's holidays» :
HOGWART'S HOLIDAYS, her salonun sahnesinde özel olarak oluşturulan buz arenasında sirk sanatı ile artistik patinajı tek bir gösteride birleştiren, fiziksel tiyatro ile sirk, komedi ile sihir arasındaki sınırda yer alan eşsiz bir performanstır.
Gösteri, kendinizi JK Rowling'in büyülü evrenine daha önce hiç olmadığı kadar kaptırmanızı sağlayacak benzersiz kostümler, setler ve video dizileriyle dolu eksiksiz bir hikaye.
Her şey tiyatro lobisinin girişinden başlıyor. Seyirciler, 9¾ platformu aracılığıyla Hogwarts'ın koridorlarında unutulmaz bir yolculuğa çıkacak, bir Quidditch maçına katılacak ve ardından hep birlikte Karanlık Lord'u yenip şenlik balosuna gidecek.
Buz pistinde tiyatro gösterisinin sanatçıları, yerçekimine meydan okuyan akrobasi hareketlerini benzersiz artistik patinaj becerileriyle birleştirerek etkileyicidir. Etkileşimli efektler, etkileyici görselleştirme ve ışık tasarımı her izleyiciyi büyülemektedir.
HOGWART'S HOLIDAYS, Harry Potter ve arkadaşlarının dünyasının büyülü hikayesini anlatıyor ve sizi kendi hayal gücünüzün dünyasına sürüklüyor. Gösteri, sizi orijinal müzik eşliğinde nefes kesen görsel tekniklerle gündelik gerçekliği bırakıp fantezi dünyasına dalmaya davet ediyor.
Program her yaştan izleyiciye önerilir.