Tribute Show/Adriano Celentano Tribute Show
Etkinlik gününe kalan süre:
  • günler
  • saatler
  • dakika

Tribute Show/Adriano Celentano Tribute Show

İzmir
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi
25
eylül
2023
pazartesi, 20:00

İzmir'daki "Adriano Celentano" Tribute Show konseri 25 Eylül 2023 tarihinde saat 20:00'de Adnan Saugun'da gerçekleştirilecek,


Birçok parodi ve benzer olma girişimi olmasına rağmen, sadece bir sanatçı bunu virtüözce, katıksız ve uyumlu bir şekilde yapabildi - Adolfo Sebastiani.


"Lui e gli amici del Re" Şubat 2002'de doğdu. Grubun ana amacı Celentano'nun çalışmalarını somutlaştırmaktı.


Lui e gli amici del Re'nin solisti Adolfo Sebastiani, büyük sanatçıya sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda çarpıcı bir vokal benzerliği de taşıyor. Onun tavırlarını kusursuz bir şekilde taklit eden Adolfo Sebastiani, karizması ve profesyonel halkla ilişkileri sayesinde idolünün rakipsiz bir taklitçisi haline geldi. "Lui e gli amici del Re" konserlerinden birine katılan maestronun kendisi sahneye bakarak şöyle demişti: "Sanki şimdi ikimiz varız!"

Grup, performanslarında gösteri ve müziği mükemmel bir şekilde birleştirmeyi başardı. Büyük Sanatçı'nın unutulmaz konserlerinin heyecan verici atmosferini yeniden canlandırmayı başardılar.


Dünyanın en iyi Adriano Celentano tribute gösterisi!


Adriano Celentano 50 yılı aşkın bir süredir dünyanın en parlak yıldızı olarak kabul edilmektedir. Kendisi bir müzisyen, sinema oyuncusu, pop şarkıcısı, film yönetmeni, besteci, halk figürü ve TV sunucusudur. İtalya'da sahnedeki hareket tarzından dolayı kendisine "Molleggiato" ("Yaylarda") lakabı takılmıştır.

Celentano, İtalyan müzik tarihinin en başarılı ve etkili sanatçılarından biridir - kariyeri boyunca toplam 150 milyon kopya satan kırk bir stüdyo albümü yayınlamış ve kırktan fazla filmde rol almıştır. Adriano 10 yılı aşkın bir süredir İtalya dışında turneye çıkmıyor, ancak umutsuzluğa kapılmayın, çünkü Adriano Celentano'nun resmi tribute şovunda büyük maestronun müzisyenleriyle büyülü enerjiyi hissedebilir ve en sevdiğiniz şarkıların tadını çıkarabilirsiniz!